Jitřní záře


Dan Wlodarczyk

Dá se ještě žít mimo systém? Příběh o alternativní rodině a střetu hodnot.

Příběh se inspiruje skutečnými událost mi, které roz- dělily názory české veřejnosti a jejichž středobodem byla dívka pojmenovaná indiánským jménem. Budování nového domova v zapadlé šumavské vesnici a narození holčičky Jitřní záře rozehraje drama plné nepochopení a nedorozumění mezi rodiči toužícími žít nezávislý a svobodný život a společností, která se je snaží zařadit do systému. Střet svobodomyslných rodičů na jedné straně a zpočátku vstřícných sousedů a státní administrativy na straně druhé ovšem není zdaleka jednoznačný a je na čtenáři, aby si udělal názor, na čí straně stojí pravda.

Klíčovým okamžikem se pak stane situace, kdy snaživá sociál ní pracovnice Jitřní záři rodině odebere a umístí ji do kojeneckého ústavu. V tu chvíli se z matky Pavly a otce Karla stávají nesmiřitelní bojovníci za právo na život, který si zvolili.

Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr román
Počet stran 240
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.03.2024
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,409 kg
Jazyk čeština
EAN 9788074076459
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s papírovým potahem bez laminace

Autor knihy

Dan Wlodarczyk Dan Wlodarczyk

Dan Wlodarczyk


Dan Wlodarczyk absolvoval studium na FAMU v oboru dokumentárního filmu. Režíroval hudební klipy a reklamní spoty pro světové značky. Debutoval filmem Indián a sestřička (2006). Na kontě má práci na řadě seriálů (např. Kriminálka Anděl, Případy 1. oddělení ad.). Mezi jeho nejvýraznější projekty patří velmi úspěšný seriál Jitřní záře.

Zobrazit profil autora